На Донбас Арені запрацював гранітний м`яч-фонтан (фото)

09:58, 27 серпня 2009
Футбол 2012
1 0

28 тонн, 2,7 м в діаметрі

На Донбас Арені запрацював гранітний м`яч-фонтан, встановлений на південному підході до стадіону.

Ще кілька днів тому парк навколо стадіону відкрили для відвідувачів, і, незважаючи на будівельні процеси, що тривають у деяких місцях, він одразу ж заповнився людьми. Щоправда унікальний м`яч все ще залишався прихованим від очей відвідувачів.

І ось тепер, коли всі брудні роботи в південній частині парку завершилися, з грандіозної скульптури зняли захисне покриття. Вода потекла й почала поволі обертати гігантську кулю.

Нова визначна пам`ятка одразу ж привернула загальну увагу і кожен гість поспішав сфотографуватися на фоні гіганта.

”Це просто неймовірно! Така величезна куля, ще й обертається під тиском води! Не сумніваюся, що м’яч буде занесений до Книги рекордів. Смішно, але я як маленька дитина обійшов цей фонтан з усіх боків, розглянув графіку і навіть перевірив, чи справжня там вода. У житті не бачив нічого схожого!” – поділився враженнями один з відвідувачів парку.

Довідка. 28-тонний гігант створювався німецькими майстрами з граніту особливої породи (Tittlinger). Його діаметр складає більш ніж 2,7 м. Сірі елементи на поверхні – це відполірований граніт, а чорні мають піскоструминну обробку й акрилове покриття. Обертається куля під тиском двох струменів води завдяки ідеально круглій формі. Управляється система спеціальним автоматизованим програматором.

Медіацентр Донбас Арени

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter