Новий метод від безпліддя

13:51, 29 січня 2008
Країна
1 0

Вчені навчилися вирощувати яйцеклітини

Британські лікарі винайшли метод, що дозволяє вирощувати людські яйцеклітини в умовах лабораторії із зразків яєчників, що є серйозним відкриттям в лікуванні безпліддя. Процедуру випробували в двох британських клініках по лікуванню безпліддя.

Процедура полягає у тому, що у пацієнтки відбирають зразки тканин яєчника і зберігання до того часу, поки жінка захоче завести дитину. Це дозволяє жінкам відкласти материнство на роки. Також цей метод усуває різні ризики для здоров`я, пов`язані з іншими методами штучного запліднення.

Незрілі яйцеклітини за допомогою гормональних препаратів доводять до зрілості і використовують для штучного запліднення. Метод дозволить пацієнткам уникнути щоденного введення гормональних препаратів для стимуляції овуляції. Гормональні препарати у свою чергу можуть викликати сильні ускладнення і в деяких випадках навіть до фатального результату при синдромі гіперстимуляції.

Лікарі одного з центрів лікування безпліддя в Лондоні, що працюють над новим методом, заявляють, що різні елементи даного методу вже використовуються, але на те, щоб виконати весь процес потрібен час.

www.medlinks.ru

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter