Гіпертонія дуже небезпечна для здоров'я / фото ua.depositphotos.com

Високий кров'яний тиск, також званий гіпертонією, виникає, коли потік крові занадто сильно тисне на судини. Високий кров'яний тиск може пошкодити кровоносні судини й органи.

Щоб знизити кров'яний тиск, важливо, що ви їсте і п'єте. У цьому плані особлива увага приділяється овочам, фруктам, цільнозерновим продуктам, нежирному білку і нежирним молочним продуктам, водночас обмежується сіль, червоне м'ясо, солодощі та продукти з високим вмістом насичених жирів, пише Eatingwell.

Коли справа доходить до напоїв для підтримки нормального кров'яного тиску, чай стане відмінним вибором.

Відео дня

Чай №1 для зниження високого кров'яного тиску

Серед усіх різновидів чаю саме зелений має найбільшу кількість клінічних даних, які свідчать про те, що його регулярне вживання покращує кров'яний тиск. Це робить його найкращим напоєм від гіпертонії. Метааналіз, що оцінює вплив зеленого чаю, показав, що він дійсно знижує високий кров'яний тиск.

Зелений чай містить катехіни, тип антиоксиданту, який може поліпшити функцію кровоносних судин і поліпшити здоров'я серця. Дослідники відзначають, що вони можуть домогтися цього, запобігаючи звуженню артерій, покращуючи вироблення оксиду азоту (який розширює кровоносні судини) і зменшуючи окислювальний стрес і запалення.

Крім того, помірна кількість кофеїну, що міститься в чаї, може стимулювати короткочасне збільшення кровотоку, що потенційно сприяє поліпшенню загального стану серцево-судинної системи.

Інші новини про користь зеленого чаю

Всім відомі корисні властивості зеленого чаю, проте в загальних рисах. Також не всі знають, як часто можна його пити, щоб не було побічних ефектів.

Фахівці стверджують, що чашка зеленого чаю допомагає впоратися з тривалим запаленням в організмі, яке може стати хронічним, потенційно призводячи до проблем зі здоров'ям, таких як хвороби серця, високий кров'яний тиск, діабет і рак.

Вас також можуть зацікавити новини: