Як вішати гірлянду на ялинку-поради / фото УНІАН (Віктор Ковальчук)

Іграшки на ялинці - це не просто прикраси, вони несуть в собі особливий сенс і можуть бути пов'язані з різними переказами і повір'ями. Існує кілька важливих моментів, пов'язаних тим, яким кольором наряджати ялинку в 2024 і які іграшки вішати небажано.

Які іграшки вішати на ялинку цього року - що можна і не можна

У 2024 році, який пройде під егідою Зеленого Дерев'яного Дракона за китайським календарем, є певні прикмети і рекомендації щодо іграшок для прикрашання ялинки.

Категорично не можна вішати іграшки з гострими кутами. Оскільки Дерев'яний Дракон асоціюється з природою, турботою і миролюбністю, краще уникати прикрас з гострими кутами або зазублинами. Вони порушують гармонію символу і залучають непотрібний негатив.

Відео дня

Цього року слід відмовитися від фігурок і гірлянд, які асоціюються з хворобами, смертю або невдачею. Такі атрибути несуть токсичну і нездорову енергію.

Не можна прикрашати ялинку неестетичними і грубими іграшками, адже Дракон є символом природи і мудрості, він відображає елегантність і м'якість. Тому іграшки з грубими текстурами можуть порушити його сприятливий вплив.

Замість цього прикрасьте ялинку в світлих і золотих тонах. Так як Дракон Зелений, то цей колір також вітається. Відмінною прикрасою стануть кулі різного розміру яскравих і насичених кольорів. Можете повісити на ялинку монетки або конверти з грошима. Вважається, що це приверне достаток в дім.

 Яким кольором не можна прикрашати ялинку 2024 - категорична заборона

У Рік Дракона не можна вішати на ялинку іграшки темного кольору. Дракон символізує силу, удачу і процвітання. Використання іграшок похмурих відтінків може створити недоброзичливу атмосферу, що суперечить позитивним аспектам символу Дракона.

Раніше УНІАН розповідав, як загадати бажання на Новий Рік.

Вас також можуть зацікавити новини: