Четвер,
23 лютого 2017

Наші спільноти

ЗМІ перекрутили зміст фільму про збитий МН17, український винищувач не міг збити лайнер - BBC

Британська корпорація BBC у понеділок поширила заяву щодо публікації британських ЗМІ про фільм "Хто збив MH17".

REUTERS
REUTERS

У повідомленні ВВС йдеться, що газета Sunday Express неправильно інтерпретувала цю програму.

"Насправді експерти розповіли програмі, що український винищувач навряд чи міг збити МН-17, тому що такі літаки не можуть літати на такій висоті", - наголосили у медіакорпорації.

Крім того, зазначається, що цей неупереджений документальний фільм збалансовано подає різні точки зору, висвітлюючи різні теорії, вибудувані довкола трагедії МН-17, включно зі свідченнями за і проти причетності до катастрофи Росії, України та ЦРУ.

"Фільм так само вивчає в деталях висновки офіційного розслідування цього інциденту Нідерландами, які надають переконливі свідчення, що літак упав через потужний удар ракети земля-повітря", - підсумували в ВВС.

Порошенко обговорив з прем'єром Нідерландів справу рейсу МН17: домовилися діяти спільно

У свою чергу "Європейській правді" надійшли дані від посольства України у Британії. У диппредставництві повідомили, що мають детальніші дані від власних джерел. За їхніми словами, у фільмі відсутні нові звинувачення на адресу України.

"Джерела посольства, ознайомлені зі змістом стрічки, підтвердили, що фільм "Who Shot Down MH17?" є, по суті, компіляцією усього того, що вже озвучувалося у ЗМІ щодо катастрофи з літаком MH17. Окрема тема, яку роздула жовта преса, є лише однією із версій, про які йдеться у фільмі".

"Програма підсумовує, що довкола розслідування катастрофи з MH17 поширюється багато пропаганди, зокрема російської", - пояснили в посольстві.

Раніше видання Sunday Express, поширивши анонс фільму, заявило, що в ньому планують оприлюднити "шокуючі нові звинувачення", зокрема щодо того, що літак міг збити український винищувач чи що до цього могло бути причетне ЦРУ.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів

Новини політики

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку