Сьогодні ВР знову спробує розглянути законопроект щодо генетичної ідентифікації військових (пряма трансляція)

10:09, 12 липня 2016
713 0

Верховна Рада сьогодні спробує розглянути законопроекти, які не розглянула 5 липня.

REUTERS

Згідно з порядком денним засідання парламенту, планується у повторному першому читанні розглянути доопрацьований законопроект №2009а-д про оцінку впливу на довкілля.

Крім того, у першому читанні Рада має розглянути законопроекти №3259 про стратегічну екологічну оцінку, №4496 про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо усунення адміністративних бар'єрів для експорту послуг, №3504 про внесення змін до закону "Про телебачення і радіомовлення" щодо уточнення умов розповсюдження програм телерадіоорганізацій у складі універсальної програмної послуги.

Читайте такожРада готує відповідь на заклик Сенату Польщі визнати Волинську трагедію геноцидом

Також планується розглянути проект закону №2001а про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо генетичної ідентифікації військовослужбовців.

Крім того, законопроектом №4689 парламент планує уточнити певні положення закону "Про військовий обов'язок і військову службу".

Для повторного розгляду з пропозиціями президента Петра Порошенка пропонується розглянути закон про внесення зміни до статті 13 закону "Про зовнішньоекономічну діяльність" щодо зменшення дефіциту брухту чорних металів на внутрішньому ринку.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter