Дніпро розірвав побратимські стосунки з російськими містами - мер

13:21, 07 вересня 2016
2448 0

Дніпро більше не підтримує побратимські відносини з рядом міст Російської Федерації. За припинення співпраці з містами країни-агресора депутати Дніпровського міської ради проголосували у ході 13-ї чергової сесії 7 вересня. Рішення прийняли більшістю в 33 голоси.

УНИАН

Борис Філатов назвав припинення дії угод про співпрацю з містами-побратимами Російської Федерації важливим політичним кроком.

Читайте такожМіська рада Дніпра заборонила рекламу відпочинку в окупованому Криму

Так, рішенням міськради скасована угода про встановлення побратимських відносин між Дніпром і містом Улан-Уде, що в Республіці Бурятія (РФ). Також втрачає чинність домовленість про співпрацю між Дніпром і російським містом Самара. Припинено взаємини у торговельно-економічній, науково-технічній і культурній галузях між виконкомом Дніпровської мерії та адміністрацією міста Красноярська, що в російському Красноярському краї.

Разом з тим, втратило чинність рішення міськради від 21 серпня 2013 року, в якій задекларована участь Дніпра у заснуванні об’єднання юридичних осіб «Євразійський союз міст-побратимів «Україна-Байкал».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter