"Козир, який Москва тримає в рукаві": Геращенко повідомила про шантаж Росії полоненими

08:53, 31 грудня 2016
Політика
5113 1

Росія шантажує Україну бранцями, яких не відпускає попри домовленості, втім перемови щодо звільнення українських заручників мають тривати, і саме із країною-агресором, а не з ватажками бойовиків.

За словами Геращенко, питання заручників стало одним з найбільш емоційних, важких / УНIАН

Про це заявила перший заступник голови Верховної Ради, представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко, повідомляє 5.ua.

Читайте такожГеращенко: бойовики пообіцяли до нового року випустити підлітків, затриманих у вересні

"Питання заручників стало одним з найбільш емоційних, важких. Це та тема, той козир, який Москва тримає у себе в рукаві і намагається ним шантажувати Україну і світ, вимагаючи амністії. Рішення про те, кого звільнити, коли звільнити, як звільнити приймають не Ігорьок і Саша (Плотницький та Захарченко), а приймає саме Москва. Тому тут дуже важливо говорити саме із Москвою: шукати шлях, як вимагати від Москви звільнити наших бранців", - сказала вона.

Нагадаємо, 23 грудня у ході скайп-конференції гуманітарної підгрупи щодо Донбасу українська сторона вкотре піднімала питання звільнення полонених, однак, за словами Геращенко, Росія не готова відпустити заручників.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter