Понеділок,
21 серпня 2017
Наші спільноти

Вінський не має сумніву, що Азаров наказав Морозу не випендрюватися

Опозиціонер називає бюджет хамським

Проект державного бюджету України на 2007 рік обслуговує інтереси олігархічних сил.

Таку думку в інтерв`ю газеті «Дело» від 25 вересня ц.р. висловив колишній заступник лідера Соціалістичної партії України, народний депутат Йосип ВІНСЬКИЙ.

«Бюджет — хамський. Так відверто віддавати гроші в кишеню олігархів — це виклик суспільству. Вони дуже рано почали нахабнішати. Внутрішня позиція фракції Соцпартії в день голосування була «холодним душем» для них. Якби наша фракція встояла — це можна було б використовувати як один з важелів впливу на Партію регіонів. Але залежність О.МОРОЗА від Партії регіонів є повною, і, очевидно, відбулася бесіда, в якій М.АЗАРОВ сказав, що «ми тебе призначили, так що ти не випендрюйся і вплинь на своїх хлопців». О.МОРОЗ прийшов і вплинув», - сказав Й.ВІНСЬКИЙ.

За його словами, саме М.АЗАРОВ і О.МОРОЗ переконали членів фракції СПУ в тому, що антисоціальний бюджет потрібно підтримати.

Й.ВІНСЬКИЙ також заявив, що представники Партії регіонів пропонували йому посаду віце-прем`єра в уряді Віктора ЯНУКОВИЧА.

За його словами, сьогодні в Соцпартії є "багато незадоволених", але поки що форми їх протесту є "тихими і небунтівними — багато хто здає партійні квитки і припиняє зв`язки з Соцпартією".

Водночас він зазначив, що “не очолюватиме розкол Соцпартії".

"Я вважаю, що в партії або переможе кон`юнктурна тенденція, партія переродиться і зійде з політичної арени. Або відбудеться повернення на її колишні ідеологічні позиції. Першим сигналом цього буде вихід з коаліції з Партією регіонів. Другим — відставка О.МОРОЗА. Тільки тоді прийдуть нові люди, у яких буде 4-5 років на те, щоб відновити авторитет Соцпартії і очистити її від переродженців", - сказав Й.ВІНСЬКИЙ.

На його думку, у О.МОРОЗА немає політичного майбутнього, "як і сьогодення".

"Хоча сьогодні він обіймає високу посаду, він втратив ключову свою позицію — О.МОРОЗ завжди мав високу підтримку народу.... Сьогодні О.МОРОЗ це втратив. Мені здається, що він це розуміє. Я бачу, що він внутрішньо переживає складні часи. Навіть зовні він змінився. Він не був запрограмований на зраду. Але бажання посісти посаду виявилося сильнішим, ніж моральні постулати", - сказав Й.ВІНСЬКИЙ.

"Я намагався уберегти його від таких дій. Я намагався зберегти його як людини, у якої є певні моральні цінності — порядність і чесність. Але інша сутність особистості О.МОРОЗА підказала йому, що переможців не судять — що головне стати головою Верховної Ради. Очевидно, на вирішальному етапі ці його людські слабкості, жага влади виявилися сильнішими, за мої аргументи", - додав він.

 

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку