Неділя,
20 серпня 2017
Наші спільноти

Кабмін не подав до парламенту текстів СОТівських законопроектів

Порошенко обурений

Сьогодні на Погоджувальній раді лідерів фракцій Верховної Ради було прийнято рішення про перенесення на наступний пленарний тиждень парламентських слухань щодо підготовки вступу України до Світової організації торгівлі.

Як передає кореспондент УНІАН, про це в інтерв’ю журналістам повідомив член фракції «Наша Україна» Петро ПОРОШЕНКО.

Він зазначив, що це в жодному разі не може зупинити розгляд законопроектів стосовно вступу України до СОТ. Від імені Комітету ВР з питань фінансів і банківської діяльності, який він очолює, П.ПОРОШЕНКО висловив обурення з приводу того, що до парламенту уряд лише подав список назв законопроектів, які мають бути розглянуті до середини листопада, але самих текстів законопроектів ще немає.

За його словами, уряд має подати терміново «СОТівські законопроекти або чітко задекларувати, що український уряд не має на меті сприяти вступу України до СОТ і бере на себе відповідальність за зрив процесу прийняття відповідних законопроектів».

Як заявив П.ПОРОШЕНКО, перенесення слухань не повинне вплинути на процес вступу України до СОТ, оскільки є рішення Ради національної безпеки та оборони з цього приводу.

Він не виключив, що у разі затягування урядом із внесенням законопроектів по СОТ окремі народні депутати можуть самостійно вносити законопроекти, які регулюють питання, необхідні при вступі до цієї організації.

 

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку