Ющенко і Янукович розійшлися сьогодні після першої години ночі

12:16, 30 березня 2007
Політика
3190 0

Табачник не гадає на кавовій  гущі

Віктор Ющенко, Виктор ЯнуковичПрезидент України Віктор ЮЩЕНКО і прем’єр-міністр Віктор ЯНУКОВИЧ вчора провели кількагодинну зустріч, і сьогодні розмова буде продовжена.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив віце-прем’єр-міністр України Дмитро ТАБАЧНИК сьогодні в інтерв’ю журналістам.

«Він (В.ЯНУКОВИЧ) вчора зустрічався і сьогодні буде зустрічатись», - підкреслив віце-прем’єр.

Д.ТАБАЧНИК розповів, що зустріч відбулася вчора після повернення В.ЮЩЕНКА з Луганська, а прем’єра - з Донецька. «Відбулось кількагодинне спілкування, яке завершилось після години ночі», - сказав Д.ТАБАЧНИК.

Відповідаючи на запитання, чи вдалось досягти якого порозуміння, віце-прем’єр підкреслив, що, на його думку, головна точка дотику мусить об’єднати позиції Президента і прем’єра. І ця точка дотику - єдність держави і дотримання Конституції, «коло цього весь час йде розмова», сказав Д.ТАБАЧНИК.

Коментуючи вимогу Президента про внесення спільного з прем’єр-міністром подання до Конституційного Суду щодо імперативного мандату, Д.ТАБАЧНИК зауважив, що «я не захоплююсь футурологією і гаданням, і не гадаю на кавовій гущі таке інше. Я знаю, що іде конструктивний процес розмови, і сподіваюсь, що він буде зближувати позиції”. “При будь-яких умовах, коли люди спілкуються, вони знаходять якісь точки дотику», - сказав він.

Віце-прем’єр висловив думку, що навіть без миттєвих результатів наявність діалогу між Президентом і главою уряду є корисним, оскільки зменшує «питому вагу впливу на Президента тих радикалів, які підштовхують до, на мою думку, суперечливих помилкових позицій, які радикалізують ситуацію».

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter