П'ятниця,
20 жовтня 2017
Наші спільноти

Місія NASA знайшла вісім потенційно небезпечних для Землі об'єктів

NASA підвело підсумки двох років роботи місії NEOWISE, призначеної для вивчення навколоземних об'єктів (комет і астероїдів), які через гравітаційний вплив інших планет Сонячної системи попрямували до орбіти Землі.

NASA
За два роки роботи NEOWISE вивчила 439 навколоземних об'єктів / NASA

За 2015 рік за допомогою інфрачервоного телескопа місії вдалося виявити 8 потенційно небезпечних для Землі об'єктів, передає DT.UA. За два роки роботи (з грудня 2013 року) NEOWISE вивчила 439 навколоземних об'єктів, 72 з яких були виявлені вперше.

500 тисяч зірок: Hubble зробив знімок центру Чумацького Шляху (фото)

Вісім об'єктів були віднесені до потенційно небезпечних для нашої планети на підставі їх розміру і того, наскільки близько до орбіти Землі вони наблизилися. За останній рік за допомогою інфрачервоного телескопа були зібрані понад 5 млн навколоземних об'єктів.

За словами головного дослідника місії, "NEOWISE виявляє великі і темні об'єкти в навколоземному просторі, доповнюючи нашу мережу наземних телескопів, що працюють у видимій сфері довжин хвиль. В середньому ці об'єкти в діаметрі досягають сотні метрів". Телескоп WISE був запущений в 2009 році, в 2011 він завершив свою початкову місію. У 2013 році він був перейменований в NEOWISE і приступив до вивчення навколоземних об'єктів та ідентифікації з них потенційно небезпечних.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку