2 серпня SpaceX завершила оцінку підготовки до запуску своєї першої місії на "Капсулі Дракон" \ фото REUTERS

Компанія Ілона Маска SpaceX підтвердила запуск першої цивільної космічної місії під назвою "Натхнення4" і повідомила, що він призначений на 15 вересня.

Про це йдеться в повідомленні компанії в Твіттері. "Приватна космічна місія "Натхнення4" має "добро" на запуск 15 вересня", - зазначається в повідомленні.

2 серпня SpaceX завершила оцінку підготовки до запуску своєї першої місії на "Капсулі Дракон", що складатиметься лише з цивільних осіб. В місії не будуть брати участь професійні астронавти.

Учасником місії стане мільярдер Джеред Айссакман, який придбав право на участь в польоті в рамках програми зі збору коштів для лікарні "Сент Джуд". У польоті також візьме участь Хейлі Арсено, помічниця терапевта лікарні "Сент Джуд", яка сама пережила рак кісток, та Сіан Проктор і Крис Сембрські, які виграли право на політ в загальному світовому конкурсі та конкурсі підприємців, відповідно, повідомляє SpaceX.

Читайте такожSpaceX запустить супутник для зйомок першої реклами в космосі

Раніше космічні туристи піднімались до суборбітальної висоти, або прибували до Міжнародної космічної станції у супроводі астронавтів.

Тепер, учасники польоту, як очікується, проведуть три дні на орбіті Землі, вище ніж Міжнародна космічна станція.

Потім капсула здійснить посадку в Атлантичному океані. SpaceX повідомила, що на відміну від попередньої місії "Капсули Дракон", цей політ не передбачає швартовки з Міжнародною космічною станцією, що дозволило встановити на капсулі видове скло, передає Голос Америки.

Вас також можуть зацікавити новини