этот материал доступен на русском

У Харківському метро перевірять економічну обґрунтованість підвищення тарифу – АМКУ

16:09, 07 лютого 2019
Суспільство
1110 0
Фото: Прямий

Харківське територіальне відділення Антимонопольного комітету перевіряє правомірність підвищення оплати у Харківському метрополітені. Про це повідомляє офіційний сайт АМКУ.

У повідомленні відзначається, що АМКУ перевірить економічну обґрунтованість підвищення ціни за проїзд у метро.

«З метою перевірки економічного обґрунтування встановлення нової вартості проїзду,  територіальним відділенням розпочато дослідження дотримання порядку при визначенні тарифу послуги з перевезення пасажирів метрополітеном, яку надає КП «Харківській метрополітен», у розмірі 8,00 грн. за одне пасажироперевезення», – повідомляє АМКУ.

Антимонопольний комітет нагадав, що ціну на проїзд було підвищено 6 лютого цього року.

«06 лютого 2019 року на засіданні виконавчого комітету Харківської міської ради прийнято рішення «Про встановлення тарифу на послугу з перевезення пасажирів метрополітеном». Згідно з рішенням, вартість проїзду в Харківському метрополітені збільшена з 5 грн. до 8 грн. за одну поїздку. Харківським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України проект вищевказаного рішення не погоджувався, оскільки згідно з діючим законодавством погодженню підлягає установлення порядку визначення тарифів для об’єктів антимонопольного регулювання, а не сам тариф на послугу з перевезення пасажирів метрополітеном», – підсумовує АМКУ.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter