этот материал доступен на русском

В Україні стартувала основна сесія ЗНО

08:12, 21 травня 2019
Суспільство
401 0
Допуск абітурієнтів у пункти тестування триватиме з 10:15 до 10:50 / УНІАН

Читайте такожОстанній дзвоник в Україні: коли у школах закінчиться навчальний рік

Першим буде оцінюватися рівень знань з математики. Допуск абітурієнтів у пункти тестування триватиме з 10:15 до 10:50. При собі необхідно мати оригінал сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання, паспорт, запрошення-перепустку для участі в ЗНО. Якщо учасник тестування не буде мати при собі хоч одного з цих документів, його не допустять до пункту ЗНО.

Тестування розпочнеться об 11:00. Абітурієнти мають право мати при собі дві-три ручки із чорнилом насиченого чорного кольору і прозору пляшку з водою.

На рішення 33 завдань у потенційних абітурієнтів відведено 180 хвилин. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання, - 62.

Під час проходження тесту з математики учасникам тестування заборонено користуватися лінійкою, олівцем, циркулем і калькулятором.

Також заборонено проносити до пункту тестування засоби зв'язку, технічні пристрої, друковані чи рукописні матеріали, що не передбачені процедурою тестування.

Як повідомляв УНІАН, цього року основна сесія ЗНО триватиме з 21 травня до 13 червня. Додаткова сесія ЗНО - з 26 червня до 11 липня. З 14 до 25 червня має відбутися оголошення результатів основної сесії ЗНО та ДПА. Оголошення результатів ЗНО додаткової сесії має відбутися до 18 липня.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter