Посадовцю інкримінують вчинення злочину, передбаченого ч. 2 ст. 343 Кримінального кодексу / latifundist.com

Слідчі Головного слідчого управління Національної поліції України за процесуального керівництва Генеральної прокуратури України повідомили про підозру президенту Національної академії аграрних наук України (НААН) у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 343 Кримінального кодексу України (втручання в діяльність працівника виконавчої служби).

Читайте такожГПУ розповіла, скількох винуватців розстрілів на Майдані вдалось ув’язнитиПро це повідомляє Головне слідче управління НПУ.

Під час досудового розслідування встановлено, що у жовтні 2019 року державний виконавець прибув до НААН для перевірки виконання рішення суду щодо поновлення на посаді одного з директорів державного підприємства, яке входить до складу установи. Окрім того, державний виконавець мав вручити високопосадовцю Нацакадемії постанови про відкриття виконавчого провадження та з інших питань.

«Проте підозрюваний, діючи умисно, втрутився в діяльність державного виконавця, аби перешкодити виконанню ним службових обов'язків та не допустити оголошення йому постанови. Зокрема, йдеться про застосування фізичної сили високопосадовцем до державного виконавця – він виштовхнув його зі свого службового кабінету та не допустив отримання постанови про відкриття виконавчого провадження», – повідомили у поліції.

Зазначається, що слідчі Головного слідчого управління Нацполіції в приміщенні НААН України проводять обшук, аби вилучити відео та інші документи, які мають значення для розслідування кримінального провадження.

Довідка УНІАН. З 8 серпня 2014 року президентом Національної академії аграрних наук України є академік Ярослав Гадзало.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram