
Як повідомляє прес-центр СБУ, протягом вересня правоохоронці затримали три автобуси, які за відпрацьованою схемою перевозили пасажирів за маршрутом Луганськ-Лисичанськ через територію Росії.
Читайте такожCБУ затримала в зоні АТО автомобіль з гранатами та 200 тисячами гривень
"Транспорт з Луганська через тимчасово неконтрольований Україною пункт пропуску "Ізварине" прибував до селища Чертково Ростовської області РФ. Далі пасажири пішки переходили російсько-український кордон, де на них чекали автобуси, які належать приватному підприємству, зареєстрованому на підконтрольній Україні території", - повідомляє прес-центр.
"За один рейс перевізники виручали майже 28 тисяч гривень. Усі кошти від незаконних перевезень акумулювалися у Луганську. Частина з них у вигляді "податків" направлялася до "бюджету ЛНР" та використовувалася для фінансування незаконних збройних формувань терористів", - йдеться в повідомленні.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 332 Кримінального кодексу України. Транспортні засоби вилучено.
Тривають оперативно-слідчі дії для встановлення та притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до організації незаконних перевезень.
Службою безпеки України продовжуються заходи, спрямовані на припинення функціонування каналів нелегального транспортного пасажирського сполучення з тимчасово окупованими територіями.