Неділя,
22 жовтня 2017
Наші спільноти

В березні в Україні відбудеться місячник добровільної здачі зброї

Громадяни, які добровільно звернуться до міліції з метою здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів, які зберігаються ними незаконно, звільняються від кримінальної відповідальності.

Иллюстративная фотография / Фото УНИАН
Ілюстративна фотографія / Фото УНІАН

З 1 по 31 березня в Україні проходитиме місячник добровільної здачі зброї.

Як повідомляє Департамент комунікації Національної поліції України, громадяни, які добровільно звернуться до поліції з метою здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів, що зберігаються ними незаконно, згідно з вимогами статті 263 Кримінального кодексу України, звільняються від кримінальної відповідальності.

Близький Схід стрімко скуповує озброєння: за 10 років імпорт виріс на 61% - доповідь

Більше того, якщо громадянин у вказаний термін добровільно здав до Нацполіції мисливську вогнепальну, холодну, газову зброю, то в подальшому після оформлення відповідних документів він має можливість зареєструвати цю зброю в особисту власність і використовувати її на законних підставах.

При цьому у поліції нагадали, що пристрій вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями несмертельної дії, реєструється у випадках і в порядку, передбаченому законодавством України.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку