Неділя,
22 жовтня 2017
Наші спільноти

У Харкові до миротворчого руху ООН будуть залучати студентів

Студентів планують задіяти в роботі Харківської обласної громадської організації миротворців ООН та учасників міжнародних операцій.

5.ua
Рух юних миротворців діє в місті більше п'яти років / 5.ua

Про це сьогодні, 31 травня, на круглому столі в Харківському національному педагогічному університеті ім. Сковороди, присвяченому 60-річчю «Блакитного берета», повідомив голова організації Сергій Самойлов, інформує city.kharkov.ua.

За його словами, рух юних миротворців діє в місті більше п'яти років. За цей час школярі активно залучалися до волонтерської діяльності, брали участь у різних акціях і конференціях. Студенти зможуть закласти наукову основу для подальшої реалізації планів миротворців ООН, зокрема – займатися захистом прав людини. Крім того, у планах - обмін учнів старше 18 років з Польщею і Чехією, з якими співпрацює організація.

У Харкові пройшла акція "Молодь проти СНІДу"

Нещодавно юні миротворці брали участь у міській грі-квесті «Діти Харкова – за мир». Там вони показали, наскільки знають історію ООН. Як зазначила президент Міського клубу юних миротворців Анастасія Андрусик, крім квестів, конкурсів і акцій, вона разом з іншими допомагає сім'ям переселенців із зони АТО. Дівчина в клубі з 9 класу, в цьому році вона закінчила школу, вступать до ВНЗ і продовжить роботу вже як студентка.

Довідка. Блакитні бере і каска вперше з'явилися у миротворців ООН у 1956 році в Єгипті при розгортанні Перших Надзвичайних збройних сил ООН.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку