На Житомирщині відбувся фестиваль "Аристократична Україна"

17:54, 22 липня 2017
Суспільство
235 0

На ньому дизайнери та народні майстри  представили зразки етнічного стилізованого одягу, взуття, художніх виробів, тощо. У рамках фестивалю також  пройшов показ-дефіле моделей в історичному та сучасному етнічному одязі.

фото ЖОДА

На Житомирщині сьогодні відбувся фестиваль “Аристократична Україна”.

Як повідомили УНІАН організатори фестивалю, захід пройшов на території історико-культурного комплексу Замок-музей Радомисль

«Щойно завершився Всеукраїнський фестиваль-показ етнічного та стилізованого одягу й аксесуарів «Аристократична Україна», - розповіли організатори заходу.

На ньому дизайнери та народні майстри  представили зразки етнічного стилізованого одягу, взуття, художніх виробів, тощо. У рамках фестивалю також  пройшов показ-дефіле моделей в історичному та сучасному етнічному одязі,  до того ж  моделями було  представлено різноманітні аксесуари, які доповнюють жіночий образ.

Читайте такожНа Житомирщині 26 серпня пройде 3-й Всеукраїнський фестиваль льону

Окрім цього, перед учасниками заходу виступили музичні колективи, відбулася святкова програма. За підсумками фестивалю визначено переможців у кількох номінаціях.

Організатори й надалі планують проводити «Аристократичну Україна» у форматі щорічного заходу, де свої роботи на рівні з кращими професійними дизайнерами демонструватимуть народні майстри.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter