"Для мене це - бл*ді. Все, крапка!": відомий режисер "пройшовся" по українських гастролерах

17:33, 15 вересня 2017
Суспільство
4 0

Переконаний у тому, що ті персонажі, які розповідають, мовляв, мистецтво поза політикою, хочуть тупо заробити грошей.

скріншот

Український і кримськотатарський режисер і актор Ахтем Сєїтаблаєв жорстко висловився про українських артистів, які гастролюють в Росії. Своїми думками він поділився в інтерв'ю "Апострофу".

"Я нікого не засуджую, я висловлюю свою думку. Просто я хочу називати речі своїми іменами. Я переконаний в тому, що ті персонажі, які розповідають, мовляв, мистецтво поза політикою, хочуть тупо заробити грошей. І вони нікого не втрачали, у них ніхто не загинув, їх друзі не беруть участь ні у волонтерському русі, ні в житті країни. Вони живуть так, як вони жили завжди, і не хочуть нічого міняти. Я всім бажаю здоров'я і так далі, просто для мене це – бл*ді. Все, крапка, кінець фрази", - резюмував він.

Читайте також"Жара": як українські гастролери "засвітилися" на фестивалі РФ в Баку і спокушали соліста Rammstein (фото)

Нагадаємо, що актор і режисер Ахтем Сєїтаблаєв 12 років (з 1992 по 2004 роки) жив і працював в Криму у Сімферопольському державному кримськотатарському академічному музично-драматичному театрі. З 2003 року почав зніматися в кіно, в 2005-му змінив Сімферопольський театр на Театр драми і комедії на лівому березі Дніпра у Києві, а з 2007 року виступив вже як кінорежисер.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter