Держава скористалася конфліктом Пінчука з його топ-менеджером

17:19, 15 квітня 2006
787 0

...і залучила останнього на свій бік

Держава могла домовитися з Володимиром КУЦИНИМ про спільні дії проти Віктора ПІНЧУКА стосовно ВАТ «Нікопольський завод феросплавів». Про це повідомив УНІАН віце-президент Центру дослідження корпоративних відносин Ростислав ІЩЕНКО.

“Не виключено, що цей хід зробив Кабмін, який відійшов від виборчої кампанії і повернувся до вирішення державних проблем», - зазначив експерт.

На думку експерта, В.КУЦИН міг мати особисті мотиви піти на конфронтацію з В.ПІНЧУКОМ, оскільки свого часу він був замінений на посту генерального директора в 2005 році Анатолієм НЕРОБОЮ (колишнім начальником гірничорудного управління дирекції основних видів сировини «Євразхолдингу»), а потім Олександром НЕУСТРОЄВИМ.

Водночас, Р.ІЩЕНКО вважає вірогіднішим варіант, відповідно до якого, заміна О.НЕУСТРОЕВА В.КУЦИНИМ може бути простою кадровою перестановкою з метою вчергове створити технічні труднощі в реалізації судового рішення про передачу контролю над НЗФ державі.

«Втім, у будь-якому випадку повернення КУЦИНА невигідне групі «Приват», яка має свій погляд на подальший розвиток подій на НЗФ», - зазначив Р.ІЩЕНКО.

На його думку, ситуація має прояснитися, як тільки головні гравці, що змагаються за контроль над НЗФ, публічно визначать своє відношення до повернення В.КУЦИНА на НЗФ.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter