В Одесі зазняли вогняний смерч / скріншот

В Одесі виникла масштабна пожежа, під час якої смерч пройшов крізь вогонь.

Як розповіли журналістам у прес-службі Головного управління ДСНС в Одеській області, наразі на вул. Хаджибейська дорога, на полях фільтрації, вирує пожежа. "Сьогодні о 15:29 розвідкою встановлено загоряння очерету на орієнтовній площі 1500 кв. м. Існує загроза розповсюдження пожежі через пориви вітру", - розповіли у прес-службі.

Зазначається, що рятувальники намагаються приборкати полум’я, пожежа - на контролі.

Водночас у прес-службі розповіли: щойно під час цієї пожежі через вогонь пройшов смерч. Цю незвичайну подію рятувальники зафіксували на відео. На відео можна побачити, що смерч став вогняним.

Як уточнили у прес-службі, коли рятувальники прибули на місце пожежі, було встановлено, що існує загроза розповсюдження вогню на житлові будинки.

"Складність гасіння полягає у відсутності можливості проїзду пожежно-рятувальної техніки до осередків загорянь та сильних поривах вітру. Рятувальниками проводиться аеророзвідка для розуміння масштабів загоряння", - йдеться у повідомленні.

Наразі на місці пожежі працюють 15 рятувальників, залучено 4 одиниці пожежної техніки, від комунальної установи рятувально-водолазної служби Одеської міської ради - 1 одиниця пожежної техніки та 4 представників особового складу. Зараз площа пожежі складає понад 1 га.

"Основними причинами таких пожеж є людський фактор - самовільне випалювання, необережне поводження з вогнем або викинутий недопалок. На жаль, громадяни продовжують провокувати такі пожежі…", - наголосили у прес-службі.

Цікаві новини про погоду - сьогодні це варто знати

Нагадаємо, метеорологічне агентство ООН наголосило, що Земля пережила найспекотніше літо у Північній півкулі, яке коли-небудь спостерігалося.

Рекордним видався серпень, який завершив сезон жорстоких і смертельних температур - він був приблизно на 1,5 градуса теплішим за середній доіндустріальний період, що є порогом потепління, який світ намагається не переходити.

Вас також можуть зацікавити новини: