Віктор Коваленко забив гол і віддав гольовий пас у матчі з "Зорею" / shakhtar.com

У Харкові завершився поєдинок 24-го туру Прем'єр-ліги, в якому чинний чемпіон країни "Шахтар" приймав "Зорю".

Гірники здобули перемогу над підопічними Юрія Вернидуба з рахунком 3:0. Про це повідомляє офіційний сайт змагань.

На 15-й хвилині Віктор Коваленко відкрив рахунок в матчі з пенальті, який заробив Тете. Для бразильця це був дебютний матч у складі донецького клубу.

Коваленко став учасником і другого взяття воріт - на початку другого тайму після передачі українського хавбека відзначився Оларенваджу Кайоде.

Вже в компенсований час "помаранчево-чорні" довели рахунок до розгромного. Степаненко пробив здалеку, воротар "Зорі" Феліпе відбив м'яч перед собою, а Майкон вдало зіграв на добиванні.

Перемога "Шахтаря" - 3:0, після якої команда Паулу Фонсеки набрала 63 очки, зберігши таким чином 7-очковий відрив від "Динамо". "Зоря" - на 5-му місці (32 бали).