Барселона - Валенсія - 1:2 / REUTERS

У Севільї відбувся фінальний матч Кубка Іспанії, в якому в дуелі за трофей боролися «Барселона» і «Валенсія». Перемогу з рахунком 2:1 здобула «Валенсія».

Рахунок в матчі був відкритий на 21-й хвилині - відзначився нападник «Валенсії» Кевін Гамейро. До свистка на перерву перевагу команди Марселіно Гарсії Тораля збільшив форвард Родріго, якому гольовий пас віддав хавбек Карлос Солер. На 73-й хвилині нападник «Барселони» Ліонель Мессі відіграв один м'яч, однак цього було недостатньо. Зрівняти рахунок у час, що залишився, у каталонців не вийшло.

REUTERS

«Валенсія» здобула Кубок Іспанії в 8-й раз в історії. У попередній раз «Кажани» були переможцями турніру в 2008 році. Лідером за кількістю титулів в Кубку Іспанії залишається «Барселона» (30), друге місце займає «Атлетик» з Більбао (23), третє - мадридський «Реал» (19).