Роман Зозуля забив четвертий гол у сезоні / фото twitter.com/AlbaceteBPSAD

Український нападник Роман Зозуля перервав свою затяжну серію без голів у складі іспанського "Альбасете".

Зозуля відзначився забитим голом у матчі 39-го туру Сегунди проти хіхонського "Спортінга" і приніс своїй команді нічию - 1:1.

Українець вийшов на поле з перших хвилин, а на 69-й хвилині зрівняв рахунок ударом головою.

Для Зозулі цей гол став першим за "Альбасете" за 24 матчі. Всього на його рахунку 4 голи в сезоні.

За сім хвилин до цього гол Зозулі був скасовано після втручання VAR.

Пізніше форвард також відзначився жовтою карткою, а після закінчення матчу ледь не побився з суперником. Замінений Франсіско Молінеро після фінального свистка вибіг на поле, щоб з'ясувати стосунки з українцем. Втрутитися в ситуацію довелося іншим футболістам.

Раніше УНІАН також повідомляв про те, що українець Руслан Малиновський зробив результативну передачу в матчі за "Аталанту".