Мілуокі обіграв Індіану в матчі регулярного чемпіонату НБА / Reuters

У ніч на п'ятницю у Національній баскетбольній асоціації відбувся матч першої та третьої команд турнірної таблиці Східної конференції НБА, в якому лідер Мілуокі Бакс обіграли Індіану Пейсерз.

Матч завершився з рахунком 117:98, повідомляє офіційний сайт ліги.

Господарі майданчика в Мілуокі виграли три з чотирьох чвертей ігри, віддавши супернику лише другу 12-хвилинку, та й ту з незначним відставанням у 4 очки - 22:26.

Найрезультативнішим гравцем матчу в складі Мілуокі став Янніс Адетокунбо, на рахунку якого 29 очок.

НБА. Регулярний чемпіонат.

07 березня.

Мілуокі – Індіана 117:98 (32:24, 22:26, 30:22, 33:26)

Мілуокі: Адетокумбо (29 + 12 підбирань + 6 втрат), Міддлтон (27), Лопес (13 + 4 блок-шота), Бледсоу (12), Брогдон (7) – старт; Снелл (9), Ільясова (9),Дивинченцо (5), Коннотон (3 + 7 підбирань), Миротич (2), По Газоль (1),Вілсон (0).

Індіана: Тернер (22 + 17 підбирань), Богданович (17), Меттьюз (10), Янг (10),Коллісон (9 + 9 передач) – старт; о'куінн (11), Макдермотт (7), Джозеф (5), Еванс (3), Холідей (2), Ліф (2), Самнер (0).

Портленд – Оклахома-Сіті 121:129 OT (30:31, 31:27, 22:27, 30:28, 8:16)

Портленд: Лиллард (51 + 9 передач), Макколлум (25), Нуркич (13 + 17 підбирань),Аміну (9 + 9 підбирань), Харклесс (2) – старт; Худ (10), Сет Каррі (8), Кантер(3), Лэйман (0), Лабиссьер (0), Ленард (0).

Оклахома-Сіті: Уестбрук (37 + 7 підбирань + 8 втрат), Джордж (32 + 14 підбирань + 6 передач), Грант (14), Адамс (12 + 7 підбирань), Фергюсон (6) – старт; Шредер (14), Ноел (6), Надер (4), М-ф Морріс (4 + 10 підбирань), Фелтон (0).