З Тернополя в рамках ротації в АТО вирушили представники Нацгвардії

11:47, 24 березня 2017
Тернопіль
173 0

З Тернополя в рамках ротації в АТО вирушили службовці 2 стрілецького батальйону військової частини 3002 Національної гвардії України.

Фото прес-служби ТОДА

Як повідомили УНІАН в прес-службі облдержадміністрації, військовослужбовців спочатку відправили на навчальні збори до Львова, звідки вони вже вирушать на Донбас.

Провести бійців прийшли голова обласної державної адміністрації Степан Барна, рідні та близькі військовослужбовців.

Очільник краю побажав нацгвардійцям успішного виконання бойових завдань. Він також акцентував увагу бійців на неприпустимості нехтування особистою безпекою, суворому дотриманні службової дисципліни та необхідності взаємопідтримки.

Фото прес-служби ТОДА

«Я дякую кожному за свідому громадянську позицію та патріотизм. Я бажаю вам легкої служби та в повному складі повернутися додому, де вас люблять і з нетерпінням чекають. Нехай вас береже Господь!», – сказав Барна. 

У підрозділах батальйону проходять військову службу офіцери, прапорщики, військовослужбовці за контрактом (понад 60%) та солдати строкової служби.

В зоні антитерористичної операції 2-ий стрілецький батальйон військової частини 3002 НГУ перебуває з початку створення і по теперішній час, де продовжує виконувати службово-бойові завдання. Особовий склад бойових втрат не поніс.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter