Окупанти влаштували чергову провокацію біля ЗАЕС / фото "Енергоатома"

Біля промислового майданчика Запорізької атомної електростанції у результаті обстрілу російськими окупантами зафіксовано три "прильоти".

Про це йдеться у повідомленні в Telegram-каналі "Енергоатому".

"Рашисти в Енергодарі влаштували чергову провокацію: стріляли у бік Запорізької АЕС. Внаслідок їхнього обстрілу сьогодні о 14.30 зафіксовано три "прильоти" біля промислового майданчика ЗАЕС", - наголошується у повідомленні.

Відео дня

Зауважується, що ворог влучив у високовольтну лінію зв'язку 330 кВ ВРП автотрансформатора ЗАЕС – Запорізька теплова електростанція.

"Незважаючи на провокації рашистів, ЗАЕС продовжує працювати і видавати потужність в енергосистему України через лінії, які працюють. Відповідно до їх пропускної спроможності було ухвалено рішення щодо розвантаження та відключення від мережі одного із працюючих енергоблоків Запорізької атомної станції", - повідомили в "Енергоатомі".

Підкреслюється, що викидів та скидів радіоактивних речовин не зафіксовано.

"Загарбники продовжують влаштовувати терор та наражати на небезпеку увесь цивілізований світ. Необхідно якомога швидше вжити всіх заходів для того, щоб повернути контроль над ядерним об'єктом України!", - наголошується у дописі.

Напередодні повідомлялося, що у районі Запорізької АЕС чутно вибухи, жителі Енергодара повідомили про провокації ворога.

Вас також можуть зацікавити новини: