Путін скоро може оголосити про завершення війни, вважає експерт / фото REUTERS

У Росії дедалі частіше заявляють про необхідність переговорів з Україною, тож, ймовірно, Володимир Путіна вже незабаром може оголосити про завершення так званої "СВО". А пояснить він це тим, що всіх цілей війни досягнуто.

Таким прогнозом поділився військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Роман Світан в інтерв'ю ТСН.ua.

Так, експерт звернув увагу на статтю ватажка ПВК "Вагнер" Євгена Пригожина про те, що "СВО" досягла своїх цілей. Світан не відкидає, що закинути таку "вудку" у російський інформпростір Пригожину доручили. Адже російська армія виснажується, їй треба переходити в глуху оборону.

Відео дня

Військовий експерт зазначив, що жодної цілі війни Кремлем не було досягнуто, а тут ще й розмови про контрнаступ ЗСУ тиснуть на нього. Тож Пригожин й "промацав", як росіяни сприймуть інформацію про зупинку бойових дій.

"Після того, як Пригожин перевірить реакцію, подасть це як робочий варіант на 9 травня. Швидше за все, якраз перед 9 травня спробують. А якщо дійсно пройде і росіяни позитивно сприймуть зупинку "СВО", то на 9 травня Путін може ухвалити рішення оголосити про завершення "СВО" та досягнення якихось цілей", — каже Світан.

Як змінювалися цілі Росії у війні

Як РФ нахабно заявляє, що воює з НАТО

Із самого початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну пропагандисти нахабно заявляють, що вони воюють не лише із ЗСУ, а й із військами НАТО.

У перші місяці вторгнення до РФ пояснювали його бажанням провести "демілітаризацію" та "денацифікацію", але, як бачимо тепер, мета Кремля - знищення українських міст та їхнього населення.

Днями міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров несподівано обмовився, що країна-окупант хоче якнайшвидше закінчити війну в Україні. Однак повномасштабне вторгнення він називає "конфліктом".

Вас також можуть зацікавити новини: