Борис Джонсон / REUTERS

Прем’єр Великобританії Борис Джонсон наполягає на реформуванні прикордонних правил після Brexit, спрямованих на посилення контролю перевірки європейців, що в’їжджають до Великобританії.

Про це пише Politico.

Зазначається, що пакет змін до прикордонних правил Консервативна партія висунула після терористичного акту на Лондонському мосту, унаслідок якого двоє осіб загинули й ще троє отримали поранення.

Читайте такожПід Лондоном автомобіль наїхав на групу людей, загинула дитина

Партія планує впровадити зміни, як тільки закінчиться процес виходу країни з ЄС.

«Після того, як ми покинемо ЄС, ми будемо вільні від митного союзу з ЄС і правил вільного пересування. Ці правила полегшили ввезення наркотиків, зброї й вибухівки, а також в’їзд мігрантів й терористів. Все це обходиться державній казні у 5 мільярдів фунтів збитків стерлінгів на рік», – заявили в партії.

Нові правила передбачають обов’язкову перевірку паспорта громадян країн-членів ЄС і заборонятимуть в’їзд громадянам, що мають тільки європейське посвідчення особи.

За словами консерваторів, вимога пред’явлення паспортів на кордоні дозволила б британському уряду автоматично підраховувати кількість людей, що в’їжджають та виїжджають. Вони також зобов’язалися зупинити злочинців ЄС на кордоні та контрабанду.

Як повідомляв УНІАН, Європейська Рада погодилася перенести термін виходу Великої Британії з ЄС з 31 жовтня 2019 року на 31 січня 2020 року за умови ратифікації британським парламентом угоди про вихід.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram