НАТО не прагне нової "холодної війни" - генсек

13:03, 08 липня 2016
299 0

Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг заявляє, що Альянс не прагне нової "холодної війни" і продовжить шукати шляхи для налагодження конструктивного діалогу з Росією.

УНИАН

Як передає кореспондент УНІАН, про це він заявив у вступному слові перед початком саміту НАТО у Варшаві.

Читайте такожНАТО на саміті у Варшаві ухвалить рішення про посилення присутності в Балтії і Польщі

"НАТО не шукає конфронтації, ми не хочемо нової «холодної війни». «Холодна війна» пішла в історію й повинна залишатися в історії. Ми будемо продовжувати шукати змістовного та конструктивного діалогу з Росією. Важливо знизити ризики та збільшити передбачуваність, поглибити прозорість. Це дуже важливо у такі часи як зараз", - сказав генсек Альянсу.

За його словами, учасники саміту обговорюватимуть дві головні теми - стримування й оборона та "досягнення стабільності у нашому сусідстві".

"Сильна оборона та стримування є ключовим завданням НАТО, і ми розвиваємо Альянс для протистояння новим загрозам та викликам. Ми ухвалимо важливі рішення про те, як посилити нашу оборону та стримування", - нагадав Столтенберг.

Говорячи про необхідність ухвалення рішень, спрямованих на забезпечення стабільності у сусідніх з НАТО країнах, генсек сказав: "Коли наші сусіди стабільні - ми в безпеці".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter