Кораблі в порту Бейрута після вибуху / фото Twitter Timour Azhari

Внаслідок вибухів, які сталися в порту ліванської столиці Бейрута, постраждав корабель тимчасових сил організації Об'єднаних Націй в Лівані (ВСООНЛ) і члени його екіпажу.

Про це повідомляє Aljazeera.

"Одне з суден, пришвартованих в порту, було пошкоджене через вибух, внаслідок чого кілька його співробітників були поранені", - повідомили представники організації.

За їхніми словами, деякі з постраждалих співробітників ООН перебувають у критичному стані.

Поранених миротворців перевозять до найближчих лікарень. Місія ООН проводить оцінку ситуації і масштабів її впливу на персонал.

"Ми перебуваємо разом з народом і урядом Лівану в цей важкий час і готові допомогти і надати будь-яку допомогу і підтримку", - заявив глава місії і сил ВСООНЛ, генерал-майор Дель Кол.

Читайте такожСтала відома попередня причина вибуху в Бейруті

Як повідомляв УНІАН, 4 серпня в портовому районі Бейрута стався потужний вибух. На відеозаписах з місця подій видно зруйновані будинки та перекинуті автомобілі. Точна кількість постраждалих і причини вибуху наразі невідомі.

Начальник відділу менеджменту кризових ситуацій Департаменту консульської служби МЗС України Максим Коваленко повідомив УНІАН, що серед працівників Посольства України в Ліванській Республіці та членів їхніх сімей постраждалих немає.

Інформація щодо можливих загиблих або постраждалих внаслідок вибуху громадян України до наших дипломатичних установ наразі не надходила.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram