У Ющенка просять депутатів і кримських татар знайти компроміс

17:10, 29 лютого 2008
Крым
0 0

Ключові слова - "мечеть", "земля"

Представництво Президента України в Криму звертається до депутатів Сімферопольської міської ради, представників громадських організацій кримськотатарської громади у зв’язку з рішенням Сімферопольської міської ради від 28 лютого 2008 року про віднесення земельної ділянки по вул. Ялтинській, 22 до лісопаркової зони, з пропозицією знайти взаємопорозуміння щодо розташування на площі, яка займає понад 5 га землі, виділення ділянки в межах проектного розрахунку будівництва комплексу Соборної мечеті.

"Прийняття даного узгодженого рішення надасть можливість Сімферопольській міській раді бути послідовною в своїх рішеннях щодо даної ділянки для будівництва мечеті, та урахувати пропозиції жителів масиву Мар’їно, медичного персоналу Республіканського клінічного онкологічного диспансеру і Дитячої інфекційної клінічної лікарні щодо використання цієї території як лісопаркової зони, що одне одному не суперечить", - йдеться у повідомленні.

Автори звернення вважають, що тільки прийняття компромісного рішення органів влади та громадськості може бути запорукою спокою і стабільності суспільної ситуації в Сімферополі та в цілому в Криму.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter