Тест на характер за улюбленим чаєм / колаж УНІАН

Чай - один із найпопулярніших напоїв у світі, його п'ють понад мільярд людей. Кофеїн, який міститься в чаї, по-різному діє на нас, і в кожної людини формуються свої вподобання або смак до певного сорту чаю. Звичайно, ви можете бути завзятим чаєманом, якому цей напій подобається в будь-якому вигляді, але безумовно є такий, який ви любите найбільше. Як показали дослідження, смак чаю, який ми обираємо, безпосередньо пов'язаний з нашою особистістю - цей тест по картинках розповість як.

Що говорить про вас ваш улюблений чай - тест на особистість

Виберіть напій, який ви зазвичай п'єте:

  • Чорний чай

Цей напій посідає перше місце у світі за виробництвом і споживанням. Його можна знайти на кожному прилавку і в кожній кухонній шафці від Азії до Європи.

Відео дня

Чорний чай містить найбільшу кількість кофеїну і його обирають енергетично активні люди. Міцний, освіжаючий, з відтінком царственності, чорний чай символізує домінантну і сильну особистість. Ви - прямолінійні і ніколи не ходите навкруги, якщо вам щось потрібно, не боїтеся осуду і вільно висловлюєте свою думку.

Також ви володієте неймовірною енергією, яку використовуєте для досягнення своїх цілей. Умієте підтримувати стосунки, але, як би дивно це не звучало, не дуже любите товариство - у вас рідко знаходиться час для інших.

  • Чай з молоком (масала)

Чай з молоком або індійський чай масала - напій, приготований із чорного чаю, цукру, молока, а також трав і спецій. Це чай, в якому аромат і смак понад усе.

Якщо ви віддаєте перевагу чаю масала, то належите до ентузіастів і життєрадісних людей. Ви жадаєте веселих вражень і у вас великі амбіції, ви - з тих, хто завжди прагне до зірок і ніколи не задовольняється малим.

Ви також дуже соціальні, добре сходитеся з людьми, у вас багато друзів і здатні заряджати своєю енергією оточуючих. Завжди перебуваєте на позитиві і в усьому бачите світлий бік.

  • Зелений чай

Зелений чай - один із найменш оброблених видів чаю у світі, тому йому віддають перевагу любителі здорового способу життя.

Якщо ваш улюблений чай - зелений, це свідчить про те, що ви цінуєте своє здоров'я і дбаєте про себе. Ви любите веселитися і розважатися, але робите це тільки після того, як закінчите роботу і в усьому знаєте межу.

Також ви не любите байдикувати і лінуватися. Умієте зберігати спокій і самовладання навіть у стресові моменти та приймати рішення навіть під тиском. Крім цього, ви креативні та оптимістичні.

  • Ромашковий чай

Чай із ромашкою - трав'яний чай, який вважають кориснішим за зелений, а для багатьох ромашковий ще й набагато смачніший. Також цей напій містить багато антидепресантів і відомий своїми розслаблювальними властивостями.

Якщо ви - любитель ромашкового чаю, це може означати, що у вашому житті багато стресу, часу для себе практично немає, а ви самі постійно перебуваєте в русі. Ви любите все організовувати і будувати плани, а якщо щось іде не так, то легко піддаєтеся тривозі. Тому ви складаєте запасні плани - про всяк випадок.

Втім, коли ви спокійні, то стаєте дуже живою і приємною людиною. У вас мила й чутлива натура, і ви вмієте глибоко співпереживати іншим. Крім цього, ви дуже винахідливі та розумні.

  • Чай з льодом

Більшість людей віддають перевагу гарячому чаю, але є й ті, хто любить холодний напій, наприклад, чай з льодом. Холодний чай добре освіжає і втамовує спрагу, у ньому багато смаку і задоволення, хоча насиченим напоєм його і не назвеш.

Якщо ви любите пити холодний чай або з льодом (неважливо, який смак ви оберете - лимон, персик чи інший), це говорить про те, що ви - легка і врівноважена людина. У вас спокійний характер і ви схильні плисти за течією. Часом вам не вистачає сили волі, і ви легко піддаєтеся спокусі - наприклад, не можете встояти перед смачним десертом, навіть якщо наїлися досхочу.

Водночас ви - добрі, безкорисливі та розумні. Завжди знаєте, що і коли сказати. Віддаєте перевагу самотності, але не живете самітником. Також ви буваєте схожі на хамелеона, оскільки у вас досить часто змінюються настрій і бажання.

Вам також може сподобатися тест на тип особистості за великим пальцем на руці.

Вас також можуть зацікавити новини: