Спробуйте відшукати горобчика / Колаж УНІАН / фото УНІАН

Оптичні ілюзії отримали шалену популярність через те, що дозволяють перевірити свій зір та швидко потренувати мозок.

Сьогодні ми підготували до вас фотографію, на якій приховано маленького горобця. Ви можете побачити берег, на якому скупчилася велика кількість голубів, водоймище та дерева. Горобчик гарно сховався серед них, однак справжні майстри швидко зможуть його відшукати.

На пошук дається менш ніж 10 секунд. Можете починати!

Відео дня
фото УНІАН

Перевірити свої здогадки ви зможете, якщо прогортаєте сторінку вниз. Там опубліковано знімок, на якому горобчика обведено помаранчевим кольором.

Якщо ви не змогли відшукати пернатого за 10 секунд, то не засмучуйтесь, оскільки ця оптична ілюзія і справді не така проста.

Правильна відповідь:

Якщо уважно придивитися, то горобця можна знайти у правому нижньому кутку фотографії. Він непомітно сидить біля крила одного з голубів. 

фото УНІАН

Інші цікаві оптичні ілюзії:

Раніше УНІАН публікував головоломку з пошуку відмінностей. Ви маєте за 10 секунд знайти усі відмінності між двома знімками, на яких зображено дівчину з кішкою. 

Також можете випробувати свій зір та знайти ворону, яка сховалася серед величних пташок у небі. На іншій ілюзії приховано котика. Лише найуважніші відшукають його серед побутових предметів.

Вас також можуть зацікавити новини: