Вчені назвали вид древніх водоростей на честь Чингісхана

22:11, 24 березня 2016
Екологія
217 0

Вчені з Університету Вісконсін - Мілуокі виявили два досі невідомих види морських водоростей віком понад 555 млн років. Дослідження було опубліковане в журналі Scientific Reports.

REUTERS

Про це повідомляє gazeta.ru.

Вчене співтовариство передбачає, що бурхливий розвиток тваринної різноманітності мало місце на самому початку кембрійського періоду, близько 541 млн років тому. Однак знайдені зразки багатоклітинних форм життя, які можна розглянути неозброєним оком, належать до едіакаріанського періоду, що передувало Кембрію.

Читайте такожВчені знайшли у Португалії та Північній Америці насіння епохи динозаврів

Два нових види були виявлені влітку в скам'янілостях в Східній Монголії. Один з них, Chinggiskhaania bifurcata, названий на честь Чингісхана, являє собою довгі нитки шириною 0,47 мм, що збираються в пучки і з'єднуються загальною основою. Другий вид, Zuunartsphyton delicatum, названий на честь місцевості, де його виявили, виглядає як маленький чагарник, менший за 3 мм в діаметрі, що має маленькі нитки, що завиваються навколо основи, ширина якої менша 0,1 мм.

Читайте такожВчені назвали просо ключовим елементом переходу людей до землеробства

«Це відкриття допоможе нам зрозуміти більше про цей відносно неописаний період» - говорить доктор Дорнбос, автор дослідження. Вчений упевнений, що знахідка дозволить дізнатися багато нового про ранні форми життя.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter