этот материал доступен на русском

Унікальний проект: на Івано-Франківщині випустили в дику природу чорних лелек, народжених у київському зоопарку (відео)

18:34, 06 серпня 2018
Порятунок видів
1181 1
Перед випуском птахів вчили ловити рибу / Скріншот

Про це повідомляється на Facebook-сторінці Центру реабілітації диких тварин Галицького НПП, який займався адаптацією птахів до природного середовища.

"Підійшов до свого успішного завершення унікальний проект з реінтродукції чорних лелек, вирощених з яєць в Київському зоологічному парку загальнодержавного значення, та з підготовки до самостійного вільного життя в дикій природі на території Центру реабілітації диких тварин Галицького НПП (керівники проекту - Олександр Панчук та Володимир Бучко), де, завдяки існуючому унікальному розльоточному вольєру, птахи мали можливість навчитися самостійно ловити рибу та літати", - йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що птахів випустили на волю ще 3 серпня в районі річки Лімниця біля Галича (Івано-Франківська область).

Екологи сподіваються, що невдовзі птахи знайдуть  собі компанію для далекої подорожі до Африки, а місцеві мешканці віднесуться з розумінням до цієї події та не турбуватимуть птахів під час адаптації.

Зазначимо, до Галицького центру реабілітації диких тварин чорні лелеки прибули з Києва на початку літа, й одразу їх взялися вчити ловити рибу у наближених до природніх умовах.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter