этот материал доступен на русском

ЄС має намір удосконалити українське законодавство з тваринництва – експерт

19:30, 13 вересня 2019
Агро
1866 0
Ілюстрація REUTERS

Європейський Союз анонсував проект щодо покращення законодавства України у сфері тваринництва, включаючи питання здоров'я та благополуччя тварин.

Читайте такожЕксперт озвучивши перевитрати на виробництво свинини в Україні

Про це в коментарі УНІАН сказав генеральний директор директорату безпеки і якості харчової продукції Міністерства аграрної політики та продовольства України Микола Мороз.

"Проект буде сконцентрований на здоров'я та благополуччя тварин, включаючи деякі аспекти попереднього проекту (проект ЄС "Вдосконалення системи контролю безпеки харчових продуктів в Україні" – УНІАН) по завершенню змін у законодавстві про безпеку (харчових продуктів – УНІАН)", – сказав він.

Мороз додав, що, крім розробки законопроектів, проводитиметься навчання спеціалістів і вестися комунікація зі споживачами, щоб вони могли сприймати зміни, що відбуваються. Також, за його словами, будуть створені компетентні органи у відповідних структурах.

"У новій програмі основними бенефіціарами буде Держпродспоживслужба та, я сподіваюся, Міністерство розвитку економіки", - сказав він.

За словами Мороза, про обсяг фінансування поки невідомо.

Як повідомив керівник проекту "Удосконалення системи контролю безпеки харчових продуктів в Україні" Тоні Віл, новий проект ЄС почнеться вже 16 вересня і триватиме до 2023 року, однак ЄС розглядає можливість продовження термінів.

Як повідомляв УНІАН, Європейський Союз завершив проект "Вдосконалення системи контролю безпеки харчових продуктів в Україні", на який виділив 6 мільйонів євро. Проект був спрямований на гармонізацію українського харчового законодавства з європейським, і за період з 2014 по 2019 рік в Україні для цих цілей було розроблено 11 законопроектів (5 прийнято) і 92 підзаконних актів (38 прийнято).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter