Постачання газу в зону АТО відновлено - Коболєв

19:10, 19 лютого 2015
Енергетика
1064 0

«Нафтогаз» з 18 лютого припинив постачання природного газу в зону проведення АТО через численні пошкодження проросійськими бойовиками газотранспортної інфраструктури

Фото УНИАН

Постачання природного газу в зону антитерористичної операції відновлено після часткового відновлення газотранспортної інфраструктури, яку було пошкоджено проросійськими бойовиками.

Як передає кореспондент УНІАН, про це на прес-конференції в Києві заявив голова «Нафтогаз України» Андрій Коболєв.

«Сьогодні ситуація була найбільш складною, тому що за останні приблизно 5-8 годин наші служби не могли підійти до тих газопроводів, які могли б відновити постачання в повному обсязі в зону АТО. Зараз така можливість з'явилася й зараз ці постачання були відновлені», - сказав він.

За словами Коболєва, на даний момент не вдалося запустити в роботу основні газопроводи, але потужності резервних покривають сьогоднішні потреби регіону.

Читайте також«Нафтогаз» не сплачуватиме рахунок «Газпрому» за постачання газу в зону АТО

Як раніше повідомляв УНІАН, «Нафтогаз України» з 18 лютого 2015 року припинив постачання природного газу в зону проведення антитерористичної операції через численні пошкодження проросійськими бойовиками газотранспортної інфраструктури. За даними «Нафтогазу», відновлення постачань газу було неможливим через активні бойові дії, що тривали в даному регіоні.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter