Підготовка до зими: на складах ТЕС ДТЕК уже мільйон тонн вугілля

13:53, 11 жовтня 2019
Енергетика
2896 0
Иллюстрация REUTERS

ДТЕК продовжує готуватися до опалювального сезону. На 11 жовтня на складах теплоелектростанцій компанії накопичили 1 мільйон тонн вугілля. Це у два рази більше, ніж було на початок осені.

"Запорука стабільної роботи енергосистеми України - достатня кількість палива на складах теплової генерації. Зараз у нас в запасі 844 тисячі тонн газового вугілля і 155 тисяч тонн антрациту. Цього палива вистачить, як мінімум, на півтора місяця опалювального періоду, - розповів Дмитро Сахарук, генеральний директор ДТЕК Енерго. - Ми продовжуємо нарощувати запаси на складах, щоб взимку Україна була зі світлом і теплом".

Від початку року шахтарі ДТЕК видобули 17 мільйонів тонн вугілля. Також компанія законтрактувала 388 тисяч тонн вугілля з Південної Америки.

Вся інформація про внесок ДТЕК в підготовку енергосистеми України до осінньо-зимового періоду - на сайті

Довідка.

ДТЕК - найбільший приватний інвестор в енергетику України.

Компанія розвиває бізнес з видобутку природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів. Напрямок Innovation DTEK здійснює проекти у сфері технологічної та цифрової трансформації енергетики, а також управляє інноваційної освітньої бізнес-платформою Academy DTEK.

ДТЕК Енерго забезпечує замкнений цикл виробництва електроенергії з вугілля. Встановлена потужність в генерації електроенергії - 13,5 ГВт. У вуглевидобутку створений повний виробничий цикл: видобуток і збагачення вугілля, сервісне обслуговування шахтного устаткування.

У 2018 році капітальні інвестиції ДТЕК становили 20 мільярдів гривень, податкові відрахування - 26 мільярдів гривень. У ДТЕК працюють 70 тисяч співробітників.

100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter