Дитячі садочки обігрівають електричними камінами / УНІАН

Учнів шкіл у Новому Роздолі на Львівщині відправили на безстрокові канікули через зрив опалювального сезону. Тепло у тамтешніх школах з’явиться не раніше грудня.

Про це повідомляє ZAXID.NET.

Читайте також"Нафтогаз" підвищив ціну на газ для населення

«Наразі кінцевої дати немає. Для того, щоб ми уникнули масового захворювання учнів», – розповіла в.о. міського голови Нового Роздола Ірина Кравець.

Дитячі садочки обігрівають електричними камінами. Дітей об’єднали у групи. Зазначається, що схожа ситуація в сусідньому місті – Новояворівську.

За словами голови Львівської ОДА Маркіяна Мальського, одне з державних підприємств уже готується до виїзду у Новий Роздол, щоб запустити тепло.

Мальський обіцяє виплатити зарплату працівникам місцевої ТЕЦ.  Також до середи повинні обрати нового керівника для підприємства замість «Гарант Енерго М».

Як повідомляв УНІАН, раніше прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявляв, що опалювальний сезон 2019/2020 років почнеться без проблем у всіх містах країни, крім Сміли та Нового Роздолу.

За словами прем'єра, це пов'язано з тим, що опалення в цих містах здійснювали приватні компанії, які своїми діями створили критичні ситуації, на вирішення яких потрібен певний час.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram