этот материал доступен на русском

Росія знову продовжила обмеження на транзит продукції з України до Казахстану і Киргизстану

16:51, 31 грудня 2018
Фінанси
1860 0
Ілюстрація REUTERS

Росія знову продовжила на півроку обмеження на транзит продукції з України до Казахстану і Киргизстану. Відповідний указ підписав президент Російської Федерації Володимир Путін.

Читайте такожРосія збільшила термін перебування в країні для жителів окупованого Донбасу

«Внести до Указу президента Російської Федерації від 1 січня 2016 року №1 «Про заходи із забезпечення економічної безпеки і національних інтересів Російської Федерації при здійсненні міжнародних транзитних перевезень вантажів з території України на територію Республіки Казахстан або Киргизької Республіки через територію Російської Федерації»... зміну, замінивши в пункті 4 слова «до 1 січня 2019 року» словами «до 1 липня 2019 року», - йдеться в документі.

Довідка УНІАН. У грудні 2015 року Росія ухвалила ряд рішень, які обмежують, а в деяких сегментах повністю скасовують торговельні відносини з Україною. Серед таких рішень - призупинення Росією дії Договору про зону вільної торгівлі щодо України в рамках СНД. Обмежувальні заходи набули чинності з 1 січня 2016 року. 2 січня Україна ввела дзеркальні торговельні заходи, а саме - імпортні мита на широкий спектр російських товарів і товарних груп у розмірі від 1,5% до 19%. Частина зборів має перехідний період у 3-5 років.

З 1 січня 2016 року Росія повністю заборонила транзит українського експорту по російській території.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter