этот материал доступен на русском

В Україні почали торгувати облігаціями уряду США

12:44, 22 травня 2019
Фінанси
275 0
Ілюстрація REUTERS

Читайте такожНацбанк скасував валютні ліцензії для учасників фондового ринку

Як повідомили в прес-службі біржі, 21 травня було укладено та виконано біржова угода з продажу 2460 облігацій Департаменту казначейства США, вартість біржового контракту склала 6,55 млн грн.

"Це перша біржова угода з облігаціями іноземної держави за всю історію існування організованого ринку цінних паперів України", - відзначили у прес-службі.

У повідомленні зазначається, що торгівля казначейськими нотами уряду США стала можлива після ухваленнясвідповідного рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) про допуск облігацій іноземної держави до обігу на території України.

Вищезазначені цінні папери були включені до біржового списку ПФТС 17 травня з погашенням 31 січня 2023 року номінал - 100 доларів, дохідність - 2,375% (виплата здійснюється двічі на рік, кожні 6 місяців - 31 липня, 31 січня).

Як повідомляв УНІАН, 12 березня Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку ухвлила рішення про допуск облігацій уряду США до обігу на території України.

Загальний обсяг торгів цінними паперами на українських фондових біржах у 2018 році становив 260,87 млрд грн.

Довідка УНІАН. Фондова біржа ПФТС з 1997 року здійснює професійну діяльність з організації торгівлі на ринку цінних паперів України на підставі ліцензії, виданої Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку.

Біржа ПФТС є одним із найбільших організаторів торгівлі на ринку цінних паперів України та підтримує міжрегіональну систему електронних торгів цінними паперами в режимі реального часу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter