Зеленський каже, що Україну треба перезавантажити новими людьми / president.gov.ua

Президент Володимир Зеленський під час зустрічі із засновником компанії Alibaba Group Джеком Ма запропонував розглянути можливість відкриття в Україні R&D-центру.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Читайте такожЗеленський порівняв Україну з «алмазом, що вимагає огранки у вигляді внутрішніх реформ і зовнішніх інвестицій»

На думку Зеленського, Україна може запропонувати багато цікавих бізнес-можливостей для інвесторів, зокрема для компанії Alibaba.

Так, зазначив президент, упродовж останніх років в Україні було відкрито понад 100 R&D-центрів відомих глобальних компаній, таких як Samsung, Boeing, Ericsson, Huawei, Oracle, Siemens.

Тому Зеленський пропонує розглянути можливість відкриття такого центру в Україні для посилення роботи Alibaba у європейському регіоні.

«У нас дуже амбітні цілі. Ми хочемо повністю перезавантажити Україну, щоб у країні з’являлися такі люди, як ви», – зазначив глава держави.

Крім того, Зеленський нагадав, що Україна має одних із найкращих у світі фахівців з data analytics і може запропонувати справді сильну експертизу для створення центру аналізу даних і штучного інтелекту (data analytics and artificial intelligence).

Глава держави також висловив зацікавленість у спільних освітніх проектах, зокрема у сфері інформаційних технологій, адже Україна прагне створювати конкурентний ІТ-продукт.

Як повідомляв УНІАН, під час дискусії в рамках Київського міжнародного економічного форуму 8 листопада Джек Ма заявив, що має намір запропонувати багатьом своїм бізнес-друзям інвестувати в Україну.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram