Фото telegraf.com.ua

Антимонопольний комітет України (АМКУ) оштрафував на 69,3 млн грн Інтерпайп Пінчука та ще три компанії за порушення антимонопольного законодавства. Крім Інтерпайп, були оштрафовані компанії «Ретек», «Транспортні інвестиції» та «Фірма «Інтервторпром».

АМКУ наклав штраф у зв'язку зі зловживанням монопольним становищем на ринку постачання коліс. У прес-службі компанії Інтерпайп відзначили, що категорично не згодні з такими висновками АМКУ і мають намір оскаржувати рішення АМКУ в судовому порядку.

«Як національний виробник ми вважаємо таке рішення АМКУ несправедливим і необґрунтованим, прийнятим не на підставі фактів, а на припущеннях. Інтерпайп оскаржуватиме рішення АМКУ в установленому законом порядку. Ринок України є відкритим для виробників з інших країн, на ринку немає загороджувальних мит. Подаючи подібні скарги в АМКУ недобросовісні конкуренти намагаються дискредитувати національного виробника, щоб забезпечити поставку в Україну продукції російських виробників. Нагадаємо, що на відміну від українського ринку, ринок РФ захистив себе від українських коліс 39% загороджувальним митом» - зазначили в прес-службі Інтерпайп.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram