На Тернопільщині 114 тисяч сімей отримають компенсацію за зекономлені субсидії

19:53, 20 вересня 2017
Соцполітика
212 0

Наразі субсидії на житлово-комунальні послуги отримують більше 219 тис. домогосподарств в області.

фото 5.ua

На Тернопільщині 114 тис. сімей отримають компенсацію за зекономлені субсидії на загальну суму 75 млн грн.

Як повідомляє кореспондент УНІАН, про це сьогодні під час брифінгу повідомив заступник голови Тернопільської ОДА Юрій Юрик. Він додав, що загалом монетизувати невикористану частину субсидій зможе 84% від кількості тих, хто отримує допомогу.

Читайте такожСума призначених субсидій з початку року зросла на 22% - Держстат

За даними Юрика, 210 тис. домогосподарств проведено перепризначення на наступний період. Більше 8 тисячам сімей відмовлено у призначенні субсидій з різних причин. Ще 33-ом домогосподарствам перерахунок субсидій не здійснили через те, що минув місячний термін щодо повідомлення про заборгованість за оплату комунальних послуг.

«Наразі субсидії на житлово-комунальні послуги отримують більше 219 тис. домогосподарств в області. Всі підприємства-надавачі послуг, а це 101 підприємство, провели розрахунок невикористаних сум субсидій, надали місцевим управлінням соціального захисту населення інформацію про повернення до бюджету відповідної суми коштів. Повністю проведено перерахунок субсидій за серпень поточного року у зв’язку зі зміною соціальних норм на споживання природного газу. Таким чином робота в області щодо перерахунку субсидій триває і виконана майже на 100%», – сказав Юрик.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter