этот материал доступен на русском

Мобільні відділення "Укрпошти" з'являться ще в трьох областях країни

13:46, 16 травня 2019
Зв'язок
332 0
Наступними областями можуть бути Київська, Вінницька, та, можливо, Полтавська / фото УНІАН

Національний оператор поштового зв'язку "Укрпошта" розглядає можливість поширення дії експерименту з пересувним поштовим точкам на інші області, зокрема, Київську, Вінницьку та Полтавську.

Читайте також"Укрпошта" підвищить зарплати листоношам і начальникам сільських відділень

Про це на прес-конференції повідомив глава "Укрпошти" Ігор Смілянський.

"Якщо буде інвестиційна можливість, ми поширимо цей експеримент на інші регіони... Наступними областями можуть бути Київська, Вінницька, можливо, Полтавська", - сказав Смілянський.

Він також підкреслив, що "Укрпошта" отримала попередню згоду однієї з міжнародних організацій про виділення національному оператору поштового до 800 мільйонів гривень кредитних коштів на реалізацію даного проекту.

"У нас є лист від однієї з фінансових організацій, яка готова надати до 800 мільйонів гривень пільгового кредиту на цей проект для того, щоб об'єднати всю Україну", - додав керівник підприємства.

Як повідомляв УНІАН, у липні 2018 року "Укрпошта" запустила в Чернігівській області пілотний проект пересувних поштових точок, для цього було закуплено 130 нових автомобілів загальною вартістю 80 мільйонів гривень.

"Укрпошта" в I кварталі отримала понад 221 мільйона гривень чистого прибутку проти збитку роком раніше.

За підсумками 2018 року "Укрпошта" збільшила чистий дохід у порівнянні з 2017 роком на 23% - до 6,8 мільярда гривень.

Також у минулому році підприємство відкрило 174 нових поштових відділення і комп'ютеризувало 1300 сільських поштових відділень.

Довідка УНІАН. "Укрпошта" входить до сфери управління Міністерства інфраструктури України та є національним оператором поштового зв'язку в країні. Підприємство надає понад 50 видів послуг через більш ніж 11 тисяч відділень по всій Україні.

Зокрема, поштовий оператор здійснює доставку пенсій понад 4,1 мільйона пенсіонерів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter