этот материал доступен на русском

Акції «Укртелекому» заарештували через борги перед «Ощадбанком»

15:19, 19 серпня 2019
Зв'язок
495 0
Ілюстрація REUTERS

Виконавча служба заарештувала майже 93% акцій компанії «Укртелеком» за борги її власника – компанії «ЕСУ» - перед державним «Ощадбанком» у розмірі майже 1,8 млрд грн.

Читайте також"Укртелеком" почав підключати села до оптоволоконного інтернету

Як повідомили в прес-службі банку, компанія у встановлені проспектом емісії терміни не погасила облігації і не сплатила нарахований купонний дохід за ними, у зв'язку з чим банк стягнув заборгованість в судовому порядку.

Наголошується, що судовий розгляд тривав майже два роки. Компанія «ЕСУ» намагалася в судовому порядку отримати розтермінування виконання рішень судів, однак Верховний суд визнав позицію «Ощадбанку» обґрунтованою і скасував розтермінування.

Також повідомляється, що заарештовані акції «Укртелекому» повинні бути продані в процедурі виконавчого провадження на публічних торгах для погашення боргів перед банком.

Довідка УНІАН. «Державний ощадний банк України» («Ощадбанк») зареєстровано Національним банком України 31 грудня 1991 року. 100% акцій банку належать державі.

«Укртелеком» - найбільший оператор фіксованого зв'язку України. Контрольний пакет акцій компанії належить групі українського бізнесмена Ріната Ахметова «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter