Поїзд сполученням Покровськ – Харків відправиться у рейс 18 січня / фото УНІАН

Укрзалізниця призначила новий поїзд сполученням Покровськ – Харків, який відправиться у перший рейс 18 січня.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Читайте такожНовий рік в українських потягах зустрінуть майже 20 тисяч пасажирів

«Укрзалізниця продовжує розширювати залізничне сполучення Донбасу з іншими регіонами країни. Так, з 18 січня призначено поїзд №205/206 Покровськ – Харків. Він курсуватиме по п’ятницях та неділях», – йдеться в повідомленні.

Із Покровська поїзд вирушатиме о 09:20 та прибуватиме до Харкова о 14:49. Зворотно він відправлятиметься о 16:35 та прибуватиме до Покровська о 22:01. Поїзд курсуватиме із зупинками на станціях Миколаївка-Донец, Богуславський, Павлоград-1, Лозова, Краснопавлівка та Лихачове.

За словами керівника Укрзалізниці Євгена Кравцова, новий поїзд сполучить Донбас із великим регіональним центром – Харковом.

«Графік поїзда розроблений так, щоб пасажири, які прибуватимуть до Харкова, могли пересісти на поїзди, що курсують до інших регіонів України. Зокрема, в напрямку Києва, Львова, Одеси, Херсона, Новоолексіївки та інших міст», – зазначив Кравцов.

В Укрзалізниці нагадали, що в новому графіку руху поїздів на 2018/2019 роки продовжено вдосконалення залізничного сполучення між Східною та Західною Україною. Так, із 9 грудня 2018 року призначено новий поїзд №20/19 Київ – Лисичанськ та продовжено маршрут поїзда №142/141 Львів – Київ до Бахмута.